Transparenta veniturilor salariale

Lista functiilor din UAT Graniceri privind personalul
platit din fonduri publice (conf.art.33 din Legea 153 din 2017)

La data de 31.03.2021

Functia Sala de Baza
Indemnizatie
Legea 153/2017
CFP-10%
art.15 din L153/2017
Sporuri
art.16 alin.2 si
art.23 din legea153/2017
Prime art.26 din
legea 153/2017
Vouchere de vacanta
art.26 alin.4-7 din L 153/2017
Indemnizatia de Hrana
art.18 din Legea 153/2017
Primar956800000
Viceprimar717600000
Consilier Local83200000
Consilier Primar4212038500347
Secretar64670000223
Inspector Principal
Functionar public
5559062900347
Inspector asistent
Contractual
5109039600347
Referent Superior
Functionar Public
4781040700347
Referent Principal
Functionar Public
4324055300347
Consilier Asistent
Functionar Public
4140038700347
Consilier(contractual)4781040700347
Consilier(contractual)3890038900347
Consilier(SVSU-Contractual)4455038000347
Guard Comunal32620000347
Muncitor Calificat3962033800347
Asistenti Personali25340000347
Asistenti Personali26470000347
Asistenti Personali27040000347
Asistenti Personali22530000347
Asistenti Personali22530000347
Asistenti Personali22530000347